Program clase aerobic saptamana 17-23.09.2018

“Nimic nu il epuizeaza si nu il ruineaza mai mult pe om decat inactivitatea fizica permanenta” – Aristotel

Pentru ca ne dorim sa te servim cat mai bine, am ales  sa diversificam cat mai mult orarul  claselor de aerobic. Daca ai una sau mai multe sugestii, te rugam sa ne scrii pe mail la hello@dinajumps.ro 

 

Luni

9:10 Tonifiere (50 min) sala 2 – Catalin

10:10 Legs Cardio (50 min) sala 2 – Catalin

17:10 Tabata (50 min) sala 2 – Maria

18:10 Freestyler (50 min) sala 2 – Dina

19:10 AllMixWorkout ( 50 min) sala 2 – Catalin

20:10 Legs Fire (50 min) sala 2 – Catalin

 

Marti 

10:10  Bosu Workout (50 min) sala 2 – Dina

11:10 Rebound AAS (50 min) sala 2 – Dina

17:10  Fitball ( 50 min) sala 2 – Codruta

18:10  (nou) Cardio Box (50 min) sala 2 – Codruta

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (pentru aceasta clasa se  necesita programare in prealabil, programarile se pot face incepand de luni la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20 Abs Fire (50 min) sala 1 – Codruta

20:20 Indian Anti Stress YOGA (50 min) sala 2 – Dina

 

Miercuri 

9:10 AllMixWorkout (50 min) sala 2 – Catalin

10:10 Abs Cardio (50 min) sala 2 – Catalin

17:10 Functional Step (50 min) sala 2 – Maria

18:10 Kangoo Jumps (50 min) sala 2 – Dina

18:20 Cardio Pump  (50 min) sala 1 – Maria

19:10 Step Choreo  ( 50 min) sala 2 – Dina

20:10 Toning (exercitii corective pentru coloana si de tonifiere)  (50 min) sala 2 – Dina

 

 

Joi

9:10 (nou) CrossCardio (50 min) sala 2 – Dina

10:10 Bosu Stretch (50 min)  sala 2 – Dina

17:10  Steel Training (50 min) sala 2 – Maria

18:10  Rebound AAS (50 min) sala 2 – Maria

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (pentru aceasta clasa se necesita programare in prealabil, programarile se pot face incepand de miercuri dimineata la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20   Abs Cardio (50 min) sala 1 – Catalin

20:10 (nou) YOGA Power (50 min) sala 2 – Dina (obligatoriu la ceasta clasa  se necesita curea si caramida)

 

Vineri   

09:10 Fusion Mode (50 min) sala 2 – Robert

10:10 Legs & Arms (50 min) sala 2 – Robert

17:10 Power Pump (50 min)  sala 2  – Codruta

18:10  Bosu 3D EXTREME (50 min) sala 2 – Dina

19:10  Pilates Ball (50 min) sala 2 – Dina

 

Sambata 

9:10 Rebound AAS (50 min) sala 2 – Dina

10:10 Step Choreo (50 min) sala 2 – Dina

11:10 Fisio Pilates (50 min) sala 2 – Dina

 

Duminica 

9:10 Aero(50 min) sala 2 – Dina

10:10 Abdo Fesieri (50 min) sala 2 – Dina

11:10 (nou) Feminity Fit (accesul la clasa se face cu pantofi/sandale cu toc) (50 min) sala 2 – Dina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share This