Program clase aerobic saptamana 18-24.03.2019

“Nimic nu il epuizeaza si nu il ruineaza mai mult pe om decat inactivitatea fizica permanenta” – Aristotel

Pentru ca ne dorim sa te servim cat mai bine, am ales  sa diversificam cat mai mult orarul  claselor de aerobic. Daca ai una sau mai multe sugestii, te rugam sa ne scrii pe mail la hello@dinajumps.ro 

Luni

9:10 Cardio Step (50 min) sala 2 – Anca

10:10 Tonifiere (50 min) sala 2 – Anca

17:10 Total Body Workout (50 min) sala 2 – Iulian

18:10 (nou) Partner Training (50 min) sala 1 – Iulian

18:10 Rebound AAS (50 min) sala 2 – Nadia

19:10 Steel Training ( 50 min) sala 1 – Dina

20:10 Bosu Stretch (50 min) sala 1  – Dina

 

Marti 

09:10 Freestyler (50 min) sala 2 – Dina

10:10 Pilates Ball (50 min) sala 2 – Dina

17:10  Functional Training ( 50 min) sala 2 – Starlin

18:10 Zumba (50 min) sala 2 – Starlin

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (programare obligatorie, ele se pot face incepand de luni la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20 Abdo Fesieri (50 min) sala 1 – Dina

20:20 Indian Anti Stress YOGA (50 min) sala 2 – Dina (pentru aceasta clasa e necesar o paturica si o perna mica)

 

Miercuri 

9:10 Fitball (50 min) sala 2 – Iuri

10:10  Pump (50 min) sala 2 – Iuri

17:10 Latino Fit (50 min) sala 2 – Iuri

18:10  Tonifiere   (50 min) sala 2 – Iuri

19:10 Bosu Workout  ( 50 min) sala 1 – Dina

20:10 (nou)S.F.T (50 min) sala 1 – Dina (programare obligatorie, se poate face incepand de marti dimineata la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

 

Joi 

9:10 Functional Training (50 min) sala 2 – Starlin

10:10 Zumba (50 min)  sala 2 – Starlin

17:10 Total Body Workout (50 min) sala 2 – Iulian

17:20 (nou) Bebe Mama Fit (30 min) sala 1 – Nadia (programare obligatorie incepand de joi dimineata la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

18:10 (nou) Partner Training (50 min) sala 2 – Iulian

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (programare obligatorie, ele se pot face incepand de miercuri dimineata la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20  Bosu 3D EXTREME(50 min)  sala 1 – Dina 

20:20 Toning (exercitii corective pentru coloana)  (50 min) sala 1 – Dina

 

Vineri   

9:10  Zumba (50 min) sala 2 – Iuri

10:10 Circuit Training (50 min) sala 2 – Iuri

17:10 Cardio Step (50 min)  sala 2  – Anca

18:10 Legs Fire  (50 min) sala 2 – Anca

19:10 Freestyler ( 50 min) sala 2 – Nadia

 

Sambata 

9:10  Rebound AAS (50 min) sala 2 –  Dina

10:10 Abdo Fesieri   (50 min) sala 2 – Dina

11:10 Step Choreo (50 min) sala 2 – Dina

 

Duminica 

9:10 Zumba (50 min) sala 2 – Iuri

10:10 Legs Fire (50 min) sala 2 – Iuri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share This