Program clase aerobic saptamana 16-22.07.2018

“Nimic nu il epuizeaza si nu il ruineaza mai mult pe om decat inactivitatea fizica permanenta” – Aristotel

Pentru ca ne dorim sa te servim cat mai bine, am ales  sa diversificam cat mai mult orarul  claselor de aerobic. Daca ai una sau mai multe sugestii, te rugam sa ne scrii pe mail la hello@dinajumps.ro 

 

Luni

9:10 Total Body Workout (50 min) sala 2 – Maria

10:10 Circuit Training (50 min) sala 2 – Maria

17:10 Fitball (50 min) sala 2 – Dina

18:10 Legs Fire (50 min) sala 2 – Dina

19:10 AllMixWorkout ( 50 min) sala 2 – Catalin

20:10 Abs Cardio (50 min) sala 2 – Catalin

 

Marti 

10:10  Bosu Workout (50 min) sala 1 – Dina

11:10 Zumba (50 min) sala 1 – Starlin

17:10  (nou) Functional Training ( 50 min) sala 2 – Starlin

18:10  (nou) Zumba (50 min) sala 2 – Starlin

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (pentru aceasta clasa se  necesita programare in prealabil, programarile se pot face incepand de luni la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20 (nou) Tone TRGT (50 min) sala 1 – Dina

20:20 Indian Anti Stress YOGA (50 min) sala 2 – Dina

 

Miercuri

9:10 Tonifiere (50 min) sala 2 – Catalin

10:10 AllMixWorkout  (50 min) sala 2 – Catalin

17:10 BodyTone (50 min) sala 2 – Andreea

18:10 Kangoo Jumps (50 min) sala 2 – Dina

18:20 Cardio Step  (50 min) sala 1 – Andreea

19:10 (nou) AERO  ( 50 min) sala 2 – Dina

20:10 Toning (exercitii corective pentru coloana si de tonifiere)  (50 min) sala 2 – Dina

 

Joi

9:10 Steel Tonic (50 min) sala 2 – Dina

10:10 Fisio Pilates  (50 min)  sala 2 – Dina

17:10  Fitball (50 min) sala 2 – Maria

18:10  Rebound AAS (50 min) sala 2 – Maria

19:10 (nou) Cycling (50 min) sala 2 – Flavius (pentru aceasta clasa se necesita programare in prealabil, programarile se pot face incepand de miercuri dimineata la receptia studioului sau la 0728 66 22 25)

19:20    Abs Cardio (50 min) sala 2 – Catalin

20:20  AllMixWorkout  (50 min) sala 2 – Catalin

 

 

Vineri   

09:10 Freestyler  (50 min) sala 2 – Dina

10:10 Step Choreo (50 min) sala 2 – Dina

17:10 Cardio Pump (50 min)  sala 2  – Robert

18:10 Legs & Arms (50 min) sala 2 – Robert

18:20 Kangoo Jumps (50 min) sala 1 – Dina

19:10  (nou) Elastiband  (50 min) sala 2 – Dina

 

Sambata 

9:10  Rebound Circuit  (50 min) sala 2 – Maria

10:10 Pump Fit ( 50 min) sala 2 – Maria

11:10 Metabolic Workout  (50 min) sala 2 – Maria

 

Duminica 

9:10 Tabata (50 min) sala 2 – Maria

10:10 Abdo Fesieri ( 50 min) sala 2 – Maria

11:10 Functional Step (50 min) sala 2 – Maria